Godziny otwarcia

09:00 - 17:00

Wound-Medica Sp. z o.o.

Bardzo ważna dla nas jest poprawa jakości życia pacjenta po przez terapię bez bólu i lęku. Dbamy o to, aby nasi pacjenci na każdym etapie leczenia otrzymywali zrozumiałe informacje. Dzięki pracy naszego zespołu zarówno pacjent jak i jego rodzina uzyskują wsparcie, edukację i program profilaktyki. Nasz zespół wykorzystuje nowoczesne metody i zaawansowane produkty do szybszego wyleczenia pacjentów.

 

 Zakres działalności :

 • Kompleksowa opieka nad chorym z raną przewlekłą
 • Kompleksowe leczenie przewlekłej niewydolności żylnej
 • Leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych
 • Skleroterpia, piankowanie żylaków
 • Leczenie opatrunkami specjalistycznymi
 • Terapia podciśnieniowa ran przewlekłych i zakażonych ran pooperacyjnych
 • Diagnostyka i analityka medyczna
 • Kompresjoterapia
 • Zmiany opatrunków
 • Wizyty domowe oraz kompleksowa domowa opieka pielęgniarska
 • Diagnostyka USG, USG doppler
 • Szkolenia z zakresu skuteczności leczenia ran przewlekłych

Konsultacje lekarskie :

 • Chirurgii ogólnej
 • Chirurgii naczyniowej
 • Flebologiczne
 • Dermatologiczne
 • Diabetologiczne
 • Nefrologiczne
 • Proktologiczne
 • Specjalisty chorób wewnętrznych
 • Poradnictwo dietetyczne
 • Pomoc psychologiczna
 • Konsultacje i opieka podologiczna

 

Katarzyna Dudzińska

a1Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu - kierunek Biotechnologia. Od wielu lat zajmuje się leczeniem ran, szczególnie pochodzenia naczyniowego. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej.

Andrzej Nowik

ak4

Specjalista chirurgii ogólnej

Specjalizuje się w kompleksowej opiece nad chorymi z trudno gojącymi się ranami. Główne zainteresowania zawodowe to leczenie wszystkich stadiów przewlekłej niewydolności żylnej, leczenie operacyjne żylaków, leczenie i obliteracja skórnych zmian naczyniowych o charakterze żylnym oraz zespołu stopy cukrzycowe, a także przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych.

dr Grzegorz Michalski

ak11Specjalista chirurgii ogólnej

Specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii jamy brzusznej i proktologii. Absolwent i późniejszy pracownik Akademii Medycznej w Gdańsku. Od parunastu lat zajmuje się leczeniem chorych z zespołem stopy cukrzycowej, z tematyki czego ukończył doktorat. Obecnie kieruje Oddziałem Chirurgicznym Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsk – Zaspa.

Dorota Mehrholz

ak9

Lekarz medycyny

Ukończyła studia medyczne na kierunku lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Po uzyskaniu dyplomu rozpoczęła studia doktoranckie na wydziale Lekarskim GUMed. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz jest wykładowcą akademickim. 

Natalia Gawrych

a1

Specjalista chirurgii ogólnej

Specjalista chirurgii ogólnej. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Przez osiem lat pracowała na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni. W 2007 roku uzyskała specjalizację z chirurgii ogólnej. Od 2007 roku związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Ogólnej I Onkologicznej 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku.

Patrycja Klein

ak5Psychodietetykt

Specjalista z zakresu psychologii i dietetyki, prowadzący psychoterapię. Uczy zasad zdrowego żywienia oraz układa plany żywieniowe dla osób chcących schudnąć, osób aktywnych fizycznie, osób z zaburzeniem odżywiania (bulimia, anoreksja), osób z chorobami przewlekłymi (cukrzyca, POCHP, nadciśnienie, Hashimoto, nowotwory) oraz nietolerancjami pokarmowymi.

Maria Jarmuszczak

ak8Podolog

Zajmuje się kompleksową i fachową opieka nad stopami w skład, której wchodzi diagnozowanie problemów, leczenie oraz pielęgnacja stóp. W gabinecie kładzie nacisk na powrót pacjenta do pełnej sprawności po wyleczeniu ran. Z ogromnym zaangażowaniem od wielu lat edukuje pacjentów z problemami zespołu stopy cukrzycowej oraz ich rodziny. 

Agnieszka Perzanowska

ak1aPielęgniarka operacyjna

Specjalista w dziedzinie ratunkowej, pielęgniarka operacyjna z piętnastoletnim stażem. Pracowała ponad trzy lata na oddziale anestezjologii, intensywnej terapii i dializ, piętnaście lat jako pielęgniarka operacyjna. Posiada wyższe wykształcenie medyczne.Małgorzata Lewicka

ak7Pielęgniarka

Pielęgniarstwo to jej zawód i jej pasja. W ciągu ponad 30-letniej kariery zawodowej zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro i zadowolenie pacjenta. Ponadto uważa, że należy się cały czas rozwijać i tym samym starać się doskonalić umiejętności, aby jeszcze lepiej sprostać potrzebom pacjentów.

 

Sylwia Jalowska

ak6aPielęgniarka

Posiada przeszło siedmioletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, w klinice chirurgii ogólnej, onkologicznej, metabolicznej i torakochirurgii, jako pielęgniarka opatrunkowa. Kilka lat przepracowała w Klinice Leczenia Ran w Warszawie. Uczestniczy w szkoleniach zawodowych, kursach oraz konferencjach.

Sabina Wojnowska

ak3Pielęgniarka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania. Wykładowca, konsultant medyczny w zakresie nowoczesnych opatrunków specjali- stycznych. 22-letnie doświadczenie w zawodzie pielęgniarki i 17-letnie w leczeniu ran. Od 6-ciu lat zdobywa doświadczenie w opiece długoterminowej domowej i w leczeniu ran z elementami podologii.

Barbara Wypustek

ak2

Pielęgniarka

Pielęgniarka z dwudziestopięcioletnim stażem pracy o specjalizacji z pielęgniarstwa rodzinnego, z kwalifikacją opieki długoterminowej. Od piętnastu lat zajmuje się leczeniem ran. Bierze systematyczny udział w szkoleniach, kursach i konferencjach dotyczących profilaktyki i leczenia ran przewlekłych. Zajmuje się edukacją i profilaktyką przeciwodleżynową.

Anita BORK

ak10Rejestratorka medyczna

Na stanowisku rejestratorki medycznej pracuje ponad dziewięć lat. Zajmuje się kompleksową obsługą pacjentów, udzielaniem pełnej i rzetelnej informacji na temat usług medycznych świadczonych przez klinikę oraz zasad jej funkcjonowania. Jest osobą wyrozumiałą i z dużą empatią podchodzi do pacjentów. Jest uprzejma i chętna do pomocy każdemu, kto zgłosi się do kliniki.